VİZYON & MİSYON

Vizyonumuz

Sektörde, hizmet ve ürün kalitemizle tüketicinin birinci tercihi olarak Türkiye’de bir numara olmak, dünya çapında hizmet veren sayılı firmalar arasına ismimizi yazdırabilmek. Tüm bunların yanı sıra evrene dost, yaşadığımız dünyaya arkadaş kalarak sürdürebilirliği sağlamak.

Misyonumuz

Yenilikçi, akıllı, ilkeli, bilimsel ve sorumlu yaklaşımımızla tüketici dostu olarak, uzmanlaştığımız her alanda en iyiyi bizimle yaşayabilmeniz için varız.

Doğru, güvenilir ve sürdürülebilir hizmetin herkesin hakkı olduğuna inanıyoruz. DERLAS ailesi olarak, tedarikçilerimiz ve iş ortaklarımızla bunun için var gücümüzle çalışıyoruz.

Neden Biz?

Firmamızdan içeri girdiğinizde karşılaşacağınız personel size güler yüzlü yaklaşacak, ilgili ve saygılı davranacak, tecrübeli, bilgili, çözüm odaklı olacak ve personelimiz sizin ihtiyaçlarınızı dinleyerek size kaliteli, güvenilir, ucuz ve hızlı hizmet sunacaktır. Hizmeti aldıktan sonra içinizde bir huzur ve kaliteli hizmet almış olmanın rahatlığı ile evinize dönüyorsanız işte bu durumda ‘Neden Biz’ sorusuna cevap bulmuş olacaksınız.

Yollara meydan okuyoruz! DERLAS ile yollar daha güvenli!