HAKKIMIZDA

DERLAS, 2006 yılında Türkiye, Ankara’da OSTİM Sanayi Sitesi’nde Yiğit Akü bünyesinde faaliyetine başlamıştır. Dünya çapında lider olan lastik firmaları ile iş ortaklığı yapan DERLAS, bünyesinde toptan ve perakende lastik satışının yanında, Dünya lideri olan Yiğit Akü’nün ana bayilik satışını da gerçekleştirmektedir.

2014 yılında Ankara Saray’da yeni şubesi ile faaliyet göstererek var olan gücünü geniş alanlara yaymak adında bir adım atmıştır. Saray şubenin açılışı ile ürün gamını genişleterek büyük ortaklıklara imza atmıştır.

2018 Yılında SARAY Bölgesinde bulunan fabrikasında KAUÇUK imalatına başlamış olup, geliştirdiği teknoloji ve enformasyon yatırımları ile hem üreten firma olma yolunda bir adım daha atmış hem de bünyesine bağlı ve paralel bir iş kolunu daha geliştirmiş bulunmaktadır. Böylece istihdamı artırmış, üretim faaliyetlerine başlamış, sağlam adımlarla ve hızla büyüyerek hedeflediği noktaya ulaşmak için ilerlemeye devam etmiştir.

2018 yılında Ankara Şaşmaz’da açtığı şubesi ile perakende sektöründe varlığını bir kez daha kanıtlayarak, var olan ve yeni kazanılmış müşterilerine en iyi, en uygun ve en güvenilir hizmeti sunabilmek için çalışmıştır.

2019 yılında Ankara Ostim Sanayi Sitesi’nde kamyon, iş makinesi ve ağır vasıta lastikleri ile faaliyetine devam etmiş, var olan gücüne güç katmıştır. Bulunduğu lokasyonlarla geniş bir ağa sahip olurken, açılan yeni şubeler ve edinilen yeni iş ortaklıkları ile duruşunu sağlamlaştırmış, piyasa üzerindeki etkisini artırmıştır.

2019 yılında geniş bayi ağına Ankara Güvercinlik lokasyonunu eklemiş, depo alanını genişleterek ürünlerine seçenekler getirmiş, perakende ve toptan satış hızını artırarak, konumlarına yeni eklediği deposu, bol ürün seçeneği ve tükenmeyen stokları ile daha da güçlenmiştir.

2019 yılında İskitler şubesini de açarak, geniş alanlara yayılan DERLAS ailesi, farklı lokasyonlarda bulunan şube ve bayileri ile geniş kitlelere hizmet vermeye devam etmiştir. Alan sınırlı kalmayarak, doğru yerde doğru hizmet anlayışı ile saha personelleri ve geniş şubeleri ile hizmete ihtiyacı olan herkese ulaşmayı hedeflemiştir.

2020 yılında yine Ankara Şaşmaz’da yeni şubesini açmış, sektörün dokunabildiği en büyük firmalardan biri haline gelmiştir. Her ne kadar perakende satış alanı ve showroom olarak hizmet verse de geniş ofis ağı, idari ve yönetim personelleri, toptan satışı için de ayrıca çok sıkı çalışmış ve başarmıştır.

2021 yılında yine Ankara, Şaşmaz Oto Sanayi Bölgesinde daha geniş hizmet ve depolama alanı ile faaliyete girecek olan yeni şubesi, DERLAS için artık sağlamlaşmış kadrosuna, değerli ve sürekli müşterilerine, iş ortaklarına büyümesinin sürdürülebilir ve devamlı olduğunu bir kez daha kanıtlamıştır. Sayılı firmalar arasında ismini en zirveye yazdırmış olmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

Bünyesinde istihdam sağladığı 90’dan fazla personeli ile DERLAS, her gün artarak büyüyen kadrosuyla, idari ve yönetim personeli, saha çalışanları, mutfak ve kat hizmetleri, perakende ve toptan satış hizmetleri, lastik sorumluları ve akü uzmanları ile tüm binek araçlara, üst segment araçlara, kamyon, iş makinesi ve ağır vasıtalara lastik ve akü hizmeti verirken, bünyesinde bulunan güvenilir lastik oteli ile de geniş bir kitleye kusursuz bir şekilde hizmet etmeye devam etmiştir.

Bugün DERLAS var olan gücünü her gün daha ileriye götüren, ulaşmış olduğu kapasite ile bu yolda başarılı iş ortaklıkları yaparak sürdürülebilir büyümeyi hedef alan, personeline değer veren, insan odaklı çalışması ile hizmet kalitesini en üst düzeye çıkaran, güvenilir ve sorumluluklarının bilincinde sektöründe öncü bir firma haline gelmiştir.

Tüm yollarda güvendiğiniz yol arkadaşınız olacağız!