KALİTE POLİTİKAMIZ

Tüm DERLAS çalışanlarının katılımları ile ana politikamız; müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve iş ortaklarımızın beklentilerini en üst seviyede karşılayabilmektir.

Sürdürülebilir büyüme anlayışıyla kurulduğumuz günden bu güne gelecek odaklı adımlar atarak ve önce insan felsefesine dayanarak etik kurallar ve dinamik çalışma prensibimizle ilerlemek gayesindeyiz.

Müşterilerimizin taleplerini karşılayan ürün ve hizmetleri en uygun, en doğru ve en ekonomik çözümlerle sunabilmek için verimli çalışarak tam müşteri memnuniyetini sağlamak istiyoruz.

Tüm çalışma alanlarımızdaki karar süreçlerimizde, katılım ve ortak aklı teşvik eden bir yönetim yaklaşımı oluşturmak, bugünkü işlerimizi mükemmel şekilde yönetmek ve uzun dönemde üstünlükler sağlayacak şekilde geleceğimizi planlayarak doğru ve sürdürülebilir hizmet verme anlayışındayız.

Öz değerlerimizle; tevazu, insana saygı, halka yakınlık, sosyal sorumluluk bilinciyle kurumsal yönetişimi gerçekleştirmektir. Tüm iş süreçlerimizde ve ilişkilerimizde doğruluk ve dürüstlük öncelikli değerlerimizdir. Çalışanlarla ve tüm iş ortaklarımızla ilişkilerimizde doğruluk ve dürüstlükle hareket ederiz. Müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve çalıştığımız diğer ilgili kişi ve kuruluşların gizliliklerine ve özel bilgilerinin korunmasına özen gösteririz.

Yasal sorumluluklarımızın yanı sıra; müşterilerimize, çalışma arkadaşlarımıza, tedarikçi ve iş ortaklarımıza, rakiplerimize, topluma, insanlığa, doğamız ve dünyamıza karşı sorumluluklarımızı yerine getirmek için var gücümüzle çalışırız.

İş etiği kurallarını destekleyen politikamızla, hak ve hukuk gözeterek, büyümenin ekip işi olduğu bilinciyle bir aile oluşturmaya çalışmaktayız.

Sürekli eğitim anlayışımızla ekibimize, tedarikçi ve iş ortaklarımıza ulaşılabilir ve devamlı kazanım sağlayacak, kültürel ve sosyal birikim ile değerlerimize değer katacağımızı düşünüyoruz.

Enformasyon ve gelişen teknolojileri yakından izleyerek, kendi yenilikçi teknolojimizi geliştirmek, kalite güvence sistemimizin en üst seviyede olması için çabalamak en büyük önceliklerimizdendir.

Faaliyetlerimiz esnasında iklim değişikliğine sebebiyet verecek, biyoçeşitlilik ve ekosisteme zarar verecek tüm faaliyetlerden kaçınıyor, yaşadığımız dünyaya değer veriyoruz.

Tüm bunları yerine getirirken çalışanlarımız, iş ortaklarımız, müşterilerimiz ve dokunabildiğimiz tüm insanlar için ilaveten değer katmayı en önemli hedef olarak görüyoruz.

Beraber tüm yolları aşacağız!