VİZYONUMUZ

DERLAS KURUMSAL olarak vizyonumuz; Otomotiv sektöründe kaliteli ve dürüst çalışma anlayışıyla müşteri odaklı çözümler üretmek için yola çıkmış, deneyim sahibi ve çözüm odaklı kurulmuş bir firmadır.
Şirketimizin her kademesinde görev yapan tüm personeli ile birlikte oluşturduğu yönetim sisteminin amacı, belirlenen politika ve stratejiler doğrultusunda sürekli gelişime açık dinamik bir yapıya kavuşmaktır. Dünya standartlarında, yenilikçi deneyimler oluşturarak ve kendimizi devamlı geliştirerek, beklentilerin ötesinde, benzersiz tecrübeler edinmek sektörünün sürdürülebilir ilkeler ışığında gelişmesine ve pazarın dönüşümüne öncülük etmek.

MİSYONUMUZ

Türkiye’nin sektöründe önde gelen üreticilerinden YİĞİT AKÜ A.Ş. nin ve dünyanın sektöründe lider kuruluşlarından biri olan GOODYEAR LASTİKLERİ T.A.Ş. nin parekende ve yedekleme piyasalarına satışını yapmaktadır. Şirketimizin temel stratejisi, dünyada hızla gelişen teknolojiye paralel olarak artan kalite hizmet standartları ve serbest piyasa ekonomisi kuralları çerçevesinde hizmet üretiminde verimlilik ve kaliteyi ön plana çıkararak ülkemizdeki bayi ağını genişletmeyi ve siz değerli müşterilerimize kaliteli ve güler yüzlü hizmet verebilmeyi kendisine misyon edinmiştir.
Şirketimizin var oluş nedeni olan kaliteli hizmet aynı zamanda şirketimizin devamlılığı için vazgeçilmez bir prensip olarak kabul edilmiştir. Bu doğrultuda ki temel stratejimiz ise uluslar arası standartlarda kaliteli hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyetinin en üst seviyeye çıkarılmasıdır.

NEDEN BİZ?

Firmamızdan içeri girdiğinizde karşılacaşacağınız personel size Güler yüzlü, yaklaşacak İlgili ve Saygılı davranacak Tecrübeli, Bilgili, Çözüm odaklı olacak ve personelimiz sizin ihtiyaçlarınızı dinleyerek size Kaliteli , Güvenilir , Ucuz ve Hızlı hizmet sunacaktır. Hizmeti aldıktan sonra içinizde bir huzur ve kaliteli hizmet almış olmanın rahatlığı ile evinize dönüyorsanız işte bu durumda “Neden bizi” seçtiğiniz sorusuna cevap bulmuş olursunuz.

DERLAS Elektrik Elektronik Otomotiv

Bahçekapı Mahallesi Sanayi Bulvarı No: 24/8
Şaşmaz  Etimesgut / Ankara
Tel: 444 0 840
Tel: +90 (312) 386 07 80
Faks: +90 (312) 386 07 83
info@derlas.com.tr